Kāzas Rīgā : Ilze un Mārtiņš

JUL, 2015

Ilzes un Mārtiņa kāzas Rīgā. Jau ierodoties no rīta pie līgavas Ilzes, laiciņš lutināja. Kā arī jutos ļoti aizkustināts, cik jaukā un priecīgā atmosfērā notika gatavošanās. Kāzu ceremonija Rīgas Austrumu Dzimtsarakstu nodaļa. Gatavošanās kāzām Rīgā. Kāzu foto sesija un skaisti mirkļi kopā ar ģimeni un draugiem tika aizvadīti brīvā dabā.  Foto sesija botāniskajā dārzā Salaspilī. Šeit ir atrodamas skaistas ainavas, skaisti eksotiski koki, rozārijs. Botāniskais dārzs ir lieliska vieta kāzām, foto sesijai, piknikam. Kāzu svinības notika Ādaži "Mazpipari " atpūtas komplekss.


Kāzas Ilze un Mārtiņš

Kāzu detaļas. Kamēr skaistā līgaviņa pošas, neatņemama daļa ir gredzeni, kurus novietoju uz kāzu kurpēm un iemūžinu.

Kāzas Ilze un Mārtiņš
Kāzas Ilze un Mārtiņš

Kad pamazām tuvojās brīdis, kad ieradīsies līgavainis, atradām nedaudz laiku, lai iemūžinātu līgavas  portretu pirms ceremonijas. Tās sajūtas  pirms ceremonijas ir neaprakstāmas....pat caur aizvērtām acīm ir manāms neliels satraukums.

Kāzas Ilze un Mārtiņš

Līgavaiņa portrets. Mārtiņš ir cilvēks ar ekstra lielisku humora izjūtu. Lielisks portrets pirms ceremonijas.

Kāzas Ilze un Mārtiņš

Kāzu ceremonija Rīgas Austrumu Dzimtsarakstu nodaļa. Es teiktu, ka viena no skaistākajām dzimtsarakstu nodaļām Latvijā.

Kāzas Ilze un Mārtiņš

Kāzu foto sesija un skaisti mirkļi kopā ar ģimeni un draugiem, tika aizvadīti brīvā dabā,  Foto sesija botāniskajā dārzā Salaspilī, šeit ir atrodamas skaistas ainavas, skaisti eksotiski koki, rozārijs. Botāniskais dārzs ir lieliska vieta kāzām, foto sesijai, piknikam. 

Kāzas Ilze un Mārtiņš
Kāzas Ilze un Mārtiņš
Kāzas Ilze un Mārtiņš

Foto sesija mežā. Vienreizēja iespēja, kad pāris var pabūt divatā svaigā gaisā un kaut uz mirkli apstāties un izbaudīt mirkļus.

Kāzas Ilze un Mārtiņš

Pāra siluets, kad saulīte riet un jau pamazām tuvojas mičošana, ar pāri izraujamies ārā nelielā pastaigā.

Kāzas Ilze un Mārtiņš

"Mazpipari " atpūtas komplekss.


Paldies Ilzei un Mārtiņam par šo neaizmirstamo dienu ko pavadīju soli pēc soļa kopā ar jums.   PALDIES JUMS!  • No Comments
Powered by SmugMug Owner Log In