Kāzas Ungurmuižā: Marija un Iļja

JUL, 2014

Marijas un Iļja  kāzas bija skaistas, sirsnīgas un ļoti emocionālas. Kāzu ceremonija tika rīkota romantiskajā Ungurmuižas parkā, senu dižozolu ielokā. Pēc oficiālās daļas svinības turpinājās iekštelpās, kuru sienas bagātīgi greznoja sienu gleznojumi un gleznas, gan arī dabā. Radošās pieturvietas bija Cēsu pils dārzs un Cēsu vecpilsētas Jaunā pils. Pārgaujas novada, Raiskuma pagasta lepnums, 18. gadsimta koka ēku ansamblis Ungurmuižā.


Viss sākās ar gatavošanos Ungurmuižā. Bez jebkāda uztraukuma Iļja posās ceremonijai.Pirms jāvārda teikšanas Marija gatavojās Ungurmuižas krāšņajā tējas namiņā. Gaisā virmoja neliels uztraukums, bet kopējā organizētība padarīja ģērbšanos par patīkamu procesu jaunajai līgavai un drīz vien mēs bijām gatavi ceļam uz galamērķi.


Abas mammas, kā viens vesels...Viens no garākajiem ceļiem pretī mīļotajam. Varu tikai iedomāties, cik daudz lietu pārdomāja Marija šajā brīdī.Pie Cēsu Viduslaiku pils mums bija iespēja izbaudīt vasaras burvību un ķert patīkamus momentus.Cēsu Pils dārzā jaunais pāris baudīja brīnišķīgus momentus divatā. Es apbrīnoju, cik brīvi un laimīgi jutās pāris pēc gredzenu mīšanas.


Šī bilde paliks īpaši atmiņā, jo pie tās tapšanas piedalījās gandrīz visa ģimene. Divi ar uguntiņām skrēja gar sāniem, tētis izgaismoja tējas namiņu... pienākumi un gandarījums bija visiem!

Paldies Marijai un Iļjam par iespēju būt blakus un dalīties sajūtās un dokumentēt šo dienu. No Jums staroja gaisma un mīlestība. 

Powered by SmugMug Owner Log In